Witam. Początkowy objaw usterki - brak jakiejkolwiek reakcji. Po wymianie elektrolitów w przetwornicy, tv dał oznaki życia, ale nadal brak WN. Dioda sty-by miga, +B zmienia się od ok. 50V do ok. 110V, a przetwornica zachowuje się jak przeciążona. Pojawia się impuls sterujący na bazie tranzystora WN, ale po stronie wtórnej trafopowielacza "0". Podejrzewam uszkodzenie trafopowielacza. Tranzystor sprawdzony, zwarć po wtórnej stronie przetwornicy nie ma.Czy może ktoś spotkał się z taką usterką? Czy za trafo 154-229G można założyć HR7985 ?