Witam tv jak w temacie, przetwornica próbkuje, mam podłączoną na żarówce, jak próbkuje podkręcam potencjometrem w przetwornicy VR801 i zaskakuje, pracuje normalnie i przestaje próbkować, ale jest 140v na wyjściu jak zmniejszam potencjometrem to nic się nie dzieje, już nie próbkuje ale i napięcie trzyma na 140 i nie chce zejść, sprawdziłem wszystkie elementy w po pierwotnej podstawiłem scalak TDA4605 i dalej to samo ma ktoś jakiś pomysł, mogę podesłać schemat na pw.