Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

AWG 729 Whirlpool wylewa wode przez zamkniete dzwiczki

Luc@ 15 Wrz 2006 23:22 1272 4
  • #1 15 Wrz 2006 23:22
    Luc@
    Poziom 2  

AWG 729 Whirlpool wylewa wodę przez zamknięte drzwiczki, nie wiem czy to wina uszczelki w której nie dopatrzyłam się żadnej skazy czy może drzwiczki się poluzowały w jakiś mikroskopijny niezauważalny sposób. Czy mogę je w jakiś sposób dokręcić sama czy odrazy wymieniać uszczelkę wraz z drzwiczkami i czy to powinien zrobić fachowiec czy próbować po kolei samemu . Ile może kosztować taka naprawa bo przyznam ze w ogóle się nie orientuje w cenach i nie chciała bym przepłacić.

• #2 15 Wrz 2006 23:35
    GRZ 20
    Poziom 9  

może to fartuch takie naprawy niech lepiej wykona mechanik

• #3 16 Wrz 2006 05:29
    skryn
    Admin grupy AGD

Spróbuj wyczyścić dokładnie szkło wziernika drzwiczek (od wewnątrz) przy pomocy twardej gąbki i mleczka np. CIF.
    Ma to na celu usunięcie wszelkich zanieczyszczeń (kamienia) ze szkła i tym samym uszczelnienie miejsca kontaktu z fartuchem.

• #4 16 Wrz 2006 11:45
    Luc@
    Poziom 2  

wyczyściłam z kamienia drzwiczki przy okazji odkręciłam je żeby zrobić to dokładniej okazało się ze pod plastikiem który okala szkło jest pełno wody zrobiłam kilka prób i okazuje się ze woda wcieka do tego obramowania drzwiczek i wylatuje sobie na dole w takim wypadku musze wymienić cale drzwiczki lub to plastikowe obramowanie dziękuje za pomoc

• #5 16 Wrz 2006 21:04
    eeban
    Specjalista AGD

woda wycieka ci z dozownika proszku i spływa do wziernika >>>>należy wyczyścić komorę dozownika proszku >>>>szczególnie otwory z których leci woda

wymiana wziernika nic nie da :!:

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME