Witam.
mam taka kserokopiarke i mam mały problem.
jak nie zakryje pokrywy szyby i chce zrobic całą strone czarna to mam takie kserokopie:
od razu po niej kolejna wyglada tak:
i jak cos kseruje to jest tak, na kserokopii pojawia sie zanik tekstu...
Papier idzie tak jak jest na fotkach.
Czego to wina, można to jakoś naprawic? Czego to wina??? mam trcohe czesci, mam chyba wywoływaczke, moduł z beben (beben uszkodzony kompletnie).
Prosze opomoc.
mam taka kserokopiarke i mam mały problem.
jak nie zakryje pokrywy szyby i chce zrobic całą strone czarna to mam takie kserokopie:
od razu po niej kolejna wyglada tak:
i jak cos kseruje to jest tak, na kserokopii pojawia sie zanik tekstu...
Papier idzie tak jak jest na fotkach.
Czego to wina, można to jakoś naprawic? Czego to wina??? mam trcohe czesci, mam chyba wywoływaczke, moduł z beben (beben uszkodzony kompletnie).
Prosze opomoc.
Moderowany przez kosmita:Zmieniłem temat
Wpis dokonany w dniu: 2006-09-20 o godzinie: 08:28