Witam
W samochodzie Opel Omega szwankuje elektryczna regulacja foteli.
Dziś rano jeszcze wszystko działało OK.
Aktualnie można podnosić fotele do góry, ale nie dają się z powrotem opuścić na dół. Dotyczy to obu foteli.
Ktoś wie co może być przyczyną.
Dziwna sprawa że stało się tak w obu fotelach jednocześnie. Do tej pory myślałem że każdy fotel działa niezależnie od drugiego.
Czy jest gdzieś jakiś przekaźnik sterujący fotelami?
W samochodzie Opel Omega szwankuje elektryczna regulacja foteli.
Dziś rano jeszcze wszystko działało OK.
Aktualnie można podnosić fotele do góry, ale nie dają się z powrotem opuścić na dół. Dotyczy to obu foteli.
Ktoś wie co może być przyczyną.
Dziwna sprawa że stało się tak w obu fotelach jednocześnie. Do tej pory myślałem że każdy fotel działa niezależnie od drugiego.
Czy jest gdzieś jakiś przekaźnik sterujący fotelami?