Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Odtwarzacz płyt do domu. Kwota 100 - 150 zł.

trailong 22 Wrz 2006 17:49 773 4
  • #1 22 Wrz 2006 17:49
    trailong
    Poziom 19  

Witam !

Mam do wydania ok. 100-150 zł na sprzęt do odtwarzania muzyki w moim pokoju... I zastanawiam się czy bardziej warto kupić zwykły odtwarzacz płyt CD czy może odtwarzacz DVD... Niestety raczej oryginalnych płyt CD nie mam więc wszystko będzie nagrywane z mp3... Ale nawet przy tym są różnice w dźwięku więc pytam was co będzie lepszym wyborem i czy ktoś mógłby w tej cenie coś polecic?

Pozdrawiam
    trailong

0 4
  • #2 22 Wrz 2006 19:17
    macgyver999
    Poziom 10  

Witam, rozwiazanie jest proste. Jezeli lubisz zmieniac plyty co chwile alelubisz sprzet muzyczny => tzn. lubisz jak sprzet pasuje do siebie , wyglada jak komplet kup sobie zwyklego CD stacjonarnego, a jezeli chcesz miec wszystko na jednej plycie a nie przejmujesz sie z czego sluchasz radzilbym [youtube][/youtube]. Ja wybralbym DVD.

0
  • #3 23 Wrz 2006 00:21
    trailong
    Poziom 19  

Hmmm... Głównie chodzi tu o brzmienie... Bo zmienianie płyt to zadna frajda... Wiec mowisz DVD? A jakis konkretny sprzet? Czego sie wystrzegac a co kupić?

0
  • #4 23 Wrz 2006 17:11
    AxelNext
    Poziom 38  

trailong napisał:
    Mam do wydania ok. 100-150 zł na sprzęt do odtwarzania muzyki...
    Za takie pieniądze to wybór jest nie wielki.
    Kup odtwarzacz DVD Wiwa (tylko nie 128) albo Korr. Nie kupuj Manty.

0
  • #5 10 Lis 2006 11:19
    maryann
    Poziom 37  

Właśnie kumpela kupiła sobie Wiwę 128 i zacząłem szukać co o niej piszecie. Niestety, potwierdzam- pierwsze wrażenie bardzo przykre, bo podobna do Manty(Wiwa, nie kumpela). Jak bym wiedział, to bym jej odradził...

0