Mam do was pytanko
Otóż jak zrobić radyjko które będzie działało na falach fm
Nie chodzi mi o jakieś radio z licencja. Chciałbym z raz dwa razy w tyg. zagarać na moja dzielnicę.
Pozdrawiam
galaxy_938
Pozdrawiam
galaxy_938
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam