logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Jak dodać wejście liniowe do radia VW Beta 3 z TDA1553q?

LukaszTG 24 Wrz 2006 14:24 1924 4
REKLAMA
  • #1 3051879
    LukaszTG
    Poziom 17  
    Posty: 413
    Pomógł: 10
    Ocena: 15
    Witam

    Posiadam takie radyjko chce zrobic wejscie pod mp3, w radiu siedzi TDA1553q czy ktos posiada schemat jak zrobic takie wejscie i w jaki sposob potem dokonywac wyboru zrodla radio, mp3, kaseta aha kasety nieuzywam wiec moze tam da sie jakos wpiac

    Z gory dzieki za odpowiedzi

    Pozdrawiam
  • REKLAMA
  • REKLAMA
  • #3 3052282
    LukaszTG
    Poziom 17  
    Posty: 413
    Pomógł: 10
    Ocena: 15
    Witam

    Mam taki wynalazek no i nie spisuje sie dobrze ciagle sa jakies zaklucenia, dlatego chce sie wpiac bezposrednio pod koncowke
  • REKLAMA
  • #4 3052464
    zdzicho1233
    Poziom 16  
    Posty: 112
    Pomógł: 14
    Ocena: 24
    Ogólnie mówiąc to musisz zasymulować pracę magnetofonu i podpiać się z sygnałem po wzm. korekcyjnych głowicy magnetofonu.Ponieważ istnieje kilka różnych rozwiązań środka tego radia musisz poszukać sam nie ma uniwersalnej recepty na twój problem.
  • #5 3054643
    Jose11
    Poziom 21  
    Posty: 448
    Pomógł: 36
    Ocena: 20
    Witam!
    Najprościej chyba będzie podłączyć się do potencjometru siły głosu.
    Będziesz mial możliwość regulacji wzmocnienia potencjometrem od radia.
    W tryb magnetofonu można przełączać kasetą (musisz usunąć taśmę) lub dorobić przełącznik.
REKLAMA