Witam
Posiadam takie radyjko chce zrobic wejscie pod mp3, w radiu siedzi TDA1553q czy ktos posiada schemat jak zrobic takie wejscie i w jaki sposob potem dokonywac wyboru zrodla radio, mp3, kaseta aha kasety nieuzywam wiec moze tam da sie jakos wpiac
Z gory dzieki za odpowiedzi
Pozdrawiam
Posiadam takie radyjko chce zrobic wejscie pod mp3, w radiu siedzi TDA1553q czy ktos posiada schemat jak zrobic takie wejscie i w jaki sposob potem dokonywac wyboru zrodla radio, mp3, kaseta aha kasety nieuzywam wiec moze tam da sie jakos wpiac
Z gory dzieki za odpowiedzi
Pozdrawiam