logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Jak skonfigurować MMS przez GPRS na Nokii 6230i?

szpilers 26 Wrz 2006 20:21 1173 4
REKLAMA
  • #1 3059831
    szpilers
    Poziom 22  
    Posty: 644
    Pomógł: 35
    Ocena: 4
    dzis przyszedl klijent i mowi ze nie moze skonfigurowac mms przez gprs...... mowi ze probowal juz przez neta to robic ale o dziwo sie nie dalo..... i mysle czy flesz pomoze albo jakies pomysly ktos ma????lu juz mial taki problemik?
  • REKLAMA
  • REKLAMA
  • #3 3060370
    tjkmedia
    Poziom 13  
    Posty: 73
    Pomógł: 7
    Ocena: 6
    Witam

    A jeszcze lepiej niech zadzwoni doobslugi klienta i niech mu wysla sms konfigurujacego, dostaje go akceptuje i telefon sie sam ustawia.

    Pozdrawiam
    tjk
  • REKLAMA
  • #4 3060569
    szpilers
    Poziom 22  
    Posty: 644
    Pomógł: 35
    Ocena: 4
    zmniejszylem na 3.17 to teraz mms zadzialal ale aparat nie chce..... z tego oc widze bo pisze ze blad.....

    zna ktos softa ktory polaczy dzialanie 1 i 2???? grrr;/
  • #5 3061969
    szpilers
    Poziom 22  
    Posty: 644
    Pomógł: 35
    Ocena: 4
    problem sie rozwiazal.... :) wyszl ow nim ze jesli telefon mial konfigurowanego mmsa na inna siec to teraz nie mozna bylo na kolejna,po zmianie softu na 3.17 nie dzialal aparat widocznie tamten soft go musial nie obslugiwac,w momencie wymiany softa na 5.50 wszystko trybi:)
REKLAMA