dzis przyszedl klijent i mowi ze nie moze skonfigurowac mms przez gprs...... mowi ze probowal juz przez neta to robic ale o dziwo sie nie dalo..... i mysle czy flesz pomoze albo jakies pomysly ktos ma????lu juz mial taki problemik?
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam