uszkodzona została przetwornica na 2SC5027 powodem zapewne był wyschnięty elektrolit bipolarny 22uF. Uszkodzona została jeszcze dioda UG2D wymieniłem na FUF 5407 . Po podłączeniu do sieci nie ma zwarcia .
Nie działa jednak wyświetlacz mechanika też głucha, słychać tylko cykanie ... jaki może byc powod takiego stanu ??
Nie działa jednak wyświetlacz mechanika też głucha, słychać tylko cykanie ... jaki może byc powod takiego stanu ??