Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Radia Sony. Brakuje przycisków w panelu.

grafii1 30 Sep 2006 19:12 1116 3
 • #1
  grafii1
  Level 17  
  Witam , mam 2 radia do "naprawy" , w obydwu brakuje przycisków od zdejmowania panela , czy ktoś wie gdzie można kupić lub w którym serwisie rzeczowo sprawę załatwić , mieszkam na terenie Warszawy.
  Za pomoc dziękuję i pozdrawiam
 • #2
  SlaweK
  Level 43  
  Obawiam się że element nie występuje jako część zamienna i nawet autoryzowany serwis Sony nie będzie jej miał nowej ani nie będzie mógł jej sprowadzić od producenta który nie przewidział dostarczania takiego elementu do seriwisów. Co najwyżej zaproponują Ci nowy panel za kosmiczną kwotę lub szukanie po giełdach i szrotach elektronicznych rozbitego panela za grosze żeby odzyskać taki element. A tak na marginesie to czasem mam wrażenie ze producenci specjalnie robią tak delikatne elementy by to się psuło i żeby klient kupował nowy sprzęt zamiast naprawiać stary. Bo z końcu jaki to interes dla producenta który w ciągu roku wprowadza na rynek kilkadzisiąt nowych modeli, kto by je kupował gdyby stare się nie psuły (patrz historia firmy Nagra Kudelski robiącej najlepsze magnetofony reporterskie na świecie).

  SławeK
 • #3
  grafii1
  Level 17  
  Witam , może i tak , wiem jak to jest w JVC i PIONEER do serwisu trzeba pojechać , pokazać o co ci chodzi i sprawę można załatwić w przeciągu do dwóch tygodni , wiem z praktyki .
  Pozdrawiam i czekam na następne odpowiedzi
 • #4
  mjars
  Level 24  
  podaj symbol radyjka , to może ktoś ma taki przycisk z pobitego lub uszkodzonego panela

  pozd.