Witam wszystkich. No i stało sie tv wysiada jak zwykle w najlepszych momentach a mianowicie: po około 10 - 20 minutach od włączenia tv zawęża sie obraz w pionie robią się nierówne dwa pionowe pasy po lewej i po prawej stronie było ok bo działo się to sporadycznie raz na dwa dni po puknięciu w obudowę obraz wracał. Teraz się dzieje to średnio raz na 2 minuty i do tego po kilku puknięciach jak się obraz zwęzy to tv się wyłącza i dioda miga przypuszczam ze pokazuje kody błędów. Przypuszczam że to zimne luty tylko proszę naprowadźcie mnie, w której części płyty ich szukać. Dzięki z góry za podpowiedzi.