Witam! Mam problem. Niedawno kupiłem Passata B5 w którym prawdopodobnie jest zamontowane radyjko BETA V, musze jednak odłączyć akumulator w celu zresetowania komputera pokładowego. Po odłączeniu akumulatora na 72h napewno będe musiał wpisać kod do radia aby się uruchomiło ale..... kod na kartce którą dostałem jest strasznie nieczytelny. Teraz pytanie: Co muszę wcisnąć abym mógł wprowadzić nowy kod /oczywiście teraz kiedy radyjko działa a nie po odłączeniu akumulatora/ Z góry dziekuje i pozdrawiam! a tu zdjęcie radyjka: