Witam !
Chcialem sciagnac smoka + wgrac polaka .Mam c139 kabelek na COM T191 odpalam program DMtool po zaladowaniu pliku E86.0.0.06.m0 naciskam START i po komunikacie POWER ON naciskam krotko czerwona sluchawke i pojawia sie problem bo nic sie nie dzieje zadnej reakcji ze strony programu zaznaczam ze obudowa z telefonu jest sciagnieta kabelek jest nowy kupiony na allegro i dobrze wlozony do fona. kombinowalem na rozne sposoby ale niestety zadnej reakcji . Na kompie mam zainstalowany system XP i nie wiem czy wina nie lezy po stronie systemu. Wyczytales gdzies ze najlepiej robic te rzeczy na 98 . Jezeli mial ktos podobny problem i moze cos podpowiedziec na ten temat prosze o jakies rady
Z gory dziekuje i Pozdrawiam
Chcialem sciagnac smoka + wgrac polaka .Mam c139 kabelek na COM T191 odpalam program DMtool po zaladowaniu pliku E86.0.0.06.m0 naciskam START i po komunikacie POWER ON naciskam krotko czerwona sluchawke i pojawia sie problem bo nic sie nie dzieje zadnej reakcji ze strony programu zaznaczam ze obudowa z telefonu jest sciagnieta kabelek jest nowy kupiony na allegro i dobrze wlozony do fona. kombinowalem na rozne sposoby ale niestety zadnej reakcji . Na kompie mam zainstalowany system XP i nie wiem czy wina nie lezy po stronie systemu. Wyczytales gdzies ze najlepiej robic te rzeczy na 98 . Jezeli mial ktos podobny problem i moze cos podpowiedziec na ten temat prosze o jakies rady
Z gory dziekuje i Pozdrawiam