logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Motorola c139 - brak reakcji DMtool przy wgrywaniu pliku E86.0.0.06.m0

pejts91 03 Paź 2006 15:02 1136 2
REKLAMA
  • #1 3081023
    pejts91
    Poziom 2  
    Posty: 3
    Witam !
    Chcialem sciagnac smoka + wgrac polaka .Mam c139 kabelek na COM T191 odpalam program DMtool po zaladowaniu pliku E86.0.0.06.m0 naciskam START i po komunikacie POWER ON naciskam krotko czerwona sluchawke i pojawia sie problem bo nic sie nie dzieje zadnej reakcji ze strony programu zaznaczam ze obudowa z telefonu jest sciagnieta kabelek jest nowy kupiony na allegro i dobrze wlozony do fona. kombinowalem na rozne sposoby ale niestety zadnej reakcji . Na kompie mam zainstalowany system XP i nie wiem czy wina nie lezy po stronie systemu. Wyczytales gdzies ze najlepiej robic te rzeczy na 98 . Jezeli mial ktos podobny problem i moze cos podpowiedziec na ten temat prosze o jakies rady
    Z gory dziekuje i Pozdrawiam
  • REKLAMA
  • #2 3081109
    krzysiek_14
    Poziom 19  
    Posty: 500
    Pomógł: 4
    Ocena: 15
    witam
    ja tez robiłem te telefony na XP, i nie było żadnego problemu, tylko dmtool 1.1.0.3
  • #3 3081191
    komismaja
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Posty: 2643
    Pomógł: 258
    Ocena: 25
    ustaw predkosc usb na normal
    a przedewszystkim kabel musi byc dobrze docisniety
    ja swój troche "podszlifowałem" zeby głebiej wchodził
    poustawiał wszystko tak jak w załączonym screnie
    o bateri chyba nie musze wspominać
    pozdrawiam
    Motorola c139 - brak reakcji DMtool przy wgrywaniu pliku E86.0.0.06.m0
REKLAMA