Tak jak w temacie nie działa głośnik od rozmów, głośnik 100% sprawny, dzięki dzwonków też są, da sie normalnie rozmawiac na zestawie słuchawkowym. ale jak chce sie bez zestawu porozmawiac to nie słychac drugioej osoby. Ma może ktos jakąś solucje lub pomysł na naprawienie tego.