logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Sony Ericsson K300i - brak dźwięku w głośniku rozmów, zestaw działa

#Tomek# 03 Paź 2006 20:37 1669 5
REKLAMA
  • #1 3082233
    #Tomek#
    Poziom 17  
    Posty: 303
    Pomógł: 1
    Ocena: 16
    Tak jak w temacie nie działa głośnik od rozmów, głośnik 100% sprawny, dzięki dzwonków też są, da sie normalnie rozmawiac na zestawie słuchawkowym. ale jak chce sie bez zestawu porozmawiac to nie słychac drugioej osoby. Ma może ktos jakąś solucje lub pomysł na naprawienie tego.
  • REKLAMA
  • #2 3082316
    zoltos
    Poziom 20  
    Posty: 487
    Pomógł: 36
    Ocena: 5
    Czy na pojawia sie profil HF bez podlaczonego zestawu sluchawkowego?
  • REKLAMA
  • #3 3082782
    #Tomek#
    Poziom 17  
    Posty: 303
    Pomógł: 1
    Ocena: 16
    nie nie pojawiał sie wylutowałem układ od hf i teraz głośnik działa wszystko działa ale często sie sam załącza profil zestawu hf chociaz nawet układu nie ma;/
  • REKLAMA
  • #4 3082859
    fokus73
    Poziom 27  
    Posty: 1302
    Pomógł: 12
    Ocena: 15
    Mam to samo w K700i. Załącza się "zestaw hf" W głośniku nic nie słychać. Mam zamiar podmienić głośnik ale z wypowiedzi wyżej widzę że to mozę nie pomóc.
  • REKLAMA
  • Pomocny post
    #5 3083020
    ftb
    Poziom 35  
    Posty: 2217
    Pomógł: 315
    Ocena: 100
    co ma głośnik do włączania się tal na zewnętrzny zestaw !!! jeśli pojawia sie HF to wyczyść i wygrzej złacze ,jego okolice i układ N2400 (ten od ładowania po lewej) lub jak nie pomoże to wymienic go.Podobnie postępujemy jak brak dzwięku z słuchawki(po sprawdzeniu połaczenia i samej cewki duo-głosnika) z tym że dochodzi nam jesze układzik N2300..ten z prawej
  • #6 3085634
    #Tomek#
    Poziom 17  
    Posty: 303
    Pomógł: 1
    Ocena: 16
    Ok dzięki wymienione oba układy i telefonik śmiga jak nowy:)
REKLAMA