Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Radio Denver Cad 450. Po podłączeniu pendriva pojawia się error 12.

mawalach 06 Paź 2006 19:01 13894 12
  • #1 06 Paź 2006 19:01
    mawalach
    Poziom 10  

Witam mam radyjko denver cad 450 i mam problem z wejsciem usb podlaczam pendrive i wyskakuje error 12 od czasu do czasu zalapie i jest ok moze jest nie kompatybilne z tym pendrivem jak ktos mial podobny problem lub ma wykaz bledów bardzo bym prosil o pomoc dzieki pozdrawiam:cry:

0 12
  • #2 19 Gru 2006 22:07
    mrucze
    Poziom 15  

Po prostu radio Made in BIEDRONKA

0
  • #3 20 Gru 2006 00:06
    SlaweK
    Poziom 43  

Zgadza się, żeby było jaśniej, niedopracowana technologia wypuszczona do handlu. Naprawiać coś działajacego na normalnych zasadach nie jest trudno ale coś co ma tandetne styki a przez nie przepuszczane potężne ilości danych... To miało grać w sklepie tylko i dobrze się sprzedawać. Myślę że trudno to będzie doprowadzić do ładu, poprawić fabrykę, na jednym penie będzie jeszcze działało a na drugim może nie. Właśnie mam taki model na stole, CD nie chciało pobrać płyty, po wyjęciu mechanizmu i włożeniu działa, i bądź tu mądry... tandeta choć już z wierzchu lepiej wygląda, może zmylić fachowca.

SławeK

0
  • #4 13 Lut 2007 17:04
    mawalach
    Poziom 10  

Radio uszkodzone można zamknąć temat

0
  • #5 05 Lip 2007 20:22
    SlaweK
    Poziom 43  

Na tyle proste radia że z obsługą nie powinen nikt mieć większego problemu. A w tym dziale nie pytamy o instrukcje. Gdybyś konkretnie o coś zapytał to może ktoś by podpowiedział.

SławeK

0
  • #6 18 Sie 2007 12:20
    RAFI462
    Poziom 10  

ja też mam to radio i mam z nim identyczny problem ale jak podłącze zwykłego pendriva to wszystko jest ok

widocznie te radia nie są przystosowane do czytania z mp3-ek
    lub jest błąd w pliku na mp3-ce i wystarczy zmienić zawartość

2
  • #7 22 Sie 2007 22:10
    krzych?
    Poziom 13  

Ja posiadam radio ROADSTAR CD-853USMPBT i mam identyczny problem raz mi wczytało mi mp3 i do dziś nic próbowałem z setkami innych najrużniejszych z tą różnicą że mam jeszcze czytnik karty SD i z nim dzieje się to samo.

Pytałem się w serwisie i też nie wiedzą :!::!::!:

0
  • #8 26 Sie 2007 12:10
    jurekN
    Poziom 22  

Posiadam Denver CAD 450 już prawie dwa lata i jest bezproblemowe
    czyta płyty mp3 przenośne odtwarzacze mp3 i karty pamięci SD być może
    że jest to jeden z pierwszych egzemplarzy

0
  • #9 26 Sie 2007 13:41
    SlaweK
    Poziom 43  

Nie, to raczej błąd producenta. W każdej serii zdarzają się felerne sztuki a że tu przy projektowaniu wręcz miało się psuć to sztukę działającą tak długo można uznać za błąd fabryczny.

SławeK

0
  • #10 01 Gru 2007 08:53
    deth176
    Poziom 10  

Witam! mam radio DENVER CAD-450 i mam problem z odczytem plyt MP3... Gra mi dokkladnie 74 sekundy i sie zacina... po kilku sekundach przeskakuje na nastepna piosenke.... mozena to jakos ustawic czy jest to wada radia?? prosze o pomoc...

0
  • #11 01 Gru 2007 10:08
    SlaweK
    Poziom 43  

To nie wada, tak miało być, radio zostało sprzedane czyli już swoje zrobiło a teraz powinieneś kupić nowszy model tej firmy ;)

A poważnie, przyjrzeć się mechanizmowi, może wystarczy przeczyścić prowadnice lasera, przesmarować rozsądnie i zastanowić czy czujesz się na siłąch walczyć z uszkodzeniem i czy opłaca się nieść do do fachowca.

SławeK

0
  • #12 09 Kwi 2008 21:22
    stuk1
    Poziom 15  

Posiadam takied radyjko Denvera , z obsługą odtwarzaczy mp3 na mój gust problem wynika ze sterowania pamięcią flasz w odtwarzaczu. Jeśli w komunikacji pośredniczy mikroprocesor odtwarzacza może być problem i radio nie widzi bo nie jest kompatybilne z oprogramowaniem mikroprocesora odtwarzacza. Jeśli natomiast odtwarzacz jest zbudowany , powiedzmy w dużym uproszeniu modułowo, tak że pamięć flash jest dołączona do reszty odtwarzacza jako dysk przenośny i dopiero mikroprocesor inicjuje odtwarzanie zmuzyki z tej pamięci to nie ma problemu. Urządzenie jest widziane jako dysk przenośny, tak jak zwykły pendrive. Dla przykładu mój Denver widzi bez problemu odtwarzacz Pentagram Vanquish R Slim a nie widzi Creativa Zen Stone ;)
    ps. Tak mi sie przynajmniej wydaje ;)

0
  • #13 15 Sie 2008 16:01
    kevin81
    Poziom 9  

witam. też mam 450tkę. radio jest, a raczej było świetne. po roku pojawił się problem z płytam: raz czyta, a raz nie. a teraz siadło radio. nie znajduje żadnej stacji, tuner fm się zepsuł? puki co ratuje się jeszcze pendrivem kingston. chyba będę musiał kupić nowe. pozdrawiam:-)

Moderowany przez Tomek Włodarczyk:

Cyt. "chyba będę musiał kupić nowe" to pytanie czy stwierdzenie? Proszę nie odświeżać starych tematów tylko założyć nowy w odpowiednim dziale.

0
  Szukaj w 5mln produktów