Ale chyba jest łatwiejszy sposób, chodzi mi o to aby na palmtopie uruchomić prosty programik który będzie "czytał" naciśniete virtualne przyciski i przesyłał do normalnego kompa np. przez wifi do jakiegoś programiku emulujacego sterownik np. pada itp, chodzi o obsługę klawiszy i innych przełączników, ewentualnie czesci klawiatury. i właśnie nie wiem jak ten emulator zrobić, bo reszta jest prosta i da się to zrobić nawet w delphi ale emulatora kontrolera do gier lub klawiatury nie wiem jak zrobić (chyba nawet coś tam z przerwaniami może być) no i wiesz języki niskiego poziomu raczej nie wchodzą w grę po prostu są dość trudne