Płyta główna w tym monitorze to Nokia 447E. Po załączeniu monitora pojawia się pozioma linia na środku ekranu. Na początek wymieniłem elektrolity i układ TDA 8172, zauważyłem też spuchnięty elektrolit na zasilaczu 470 mikroF. Na raziem go nie wymieniałem bo nie mam takiego. Co jeszcze mogłoby być przyczyną usterki? Cewki odchylania są ok, na elementach wokół układu (dioda, rezystory) TDA 8172 brak przerw. Co byście jeszcze poradzili oprócz tego że na pewno trzeba wymienić uszkodzony elektrolit?