Witam! Mam nieziemski problem z OTVC Crown 14L4. Otóż pierwszą usterką z jaka do mnie trafił był czarnobiały obraz.Przelutowanie podejrzanych lutów i ścieżek pomogło. Następnego dnia zanikał obraz i okazało się po 4 dniach poszukiwań że winę ponosi pęknięty rezystor. A teraz nie ma mozliwosvi regulacji głosu.Wskażnik na TV (OSD) stanął na czwartej kresce i koniec. Przy próbie ściszenia lub zgłośnienia tv stoi w miejscu a w głośniku cisza.Sprawdziłem końcówkę i elementy w okolicy i wszystko wydaje sie być ok.Pozostałe regulacje ( kontrast kolor itd) działają bez zarzutu.Dodam że na początku głos był ok. Nie zrobiłem nigdzie zwarcia i nie zwarłem nóżek procesora.Może mógłby ktoś pomóć???Czy istnieje możliwość uszkodzenia układu SAA 5290 i ile takowy ewentualnie kosztuje?