Witam
Mam SmartClipa i zdejmowałem Simlocka z V3x na początku sie opierał, ale po chwili poszedł. Niestety nie włancza sie z karta MicroSD zawiesza sie przy logo powitalnym, po wyjęci karty chodzi normalnie co moze byc przyczyną oraz jak to rozwiązać ?
Mam SmartClipa i zdejmowałem Simlocka z V3x na początku sie opierał, ale po chwili poszedł. Niestety nie włancza sie z karta MicroSD zawiesza sie przy logo powitalnym, po wyjęci karty chodzi normalnie co moze byc przyczyną oraz jak to rozwiązać ?