Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

MOTOROLA V3 po zalaniu nie działa mikrofon.

10 Paź 2006 12:59 2735 8
  • Poziom 13  
    Witam

Mam motorole V3 po zalaniu. Wykąpałem ją w izopropanolu i wstała ale oto pojawiły się kąplikacje. mianowicie mikrofon przestał mi działać. Kupiłem (po wielu prubach) nowy i co??? Dalej nie działa. Ma może ktoś serwisówke do V3 lub jakiś "mic ways".
    Z góry wielkie THX.

Pozdrawiam
  • Pomocny post
    Poziom 22  
    Prosze. A co do mikrofonu to jest solucja na niego na elce.Mozna wstawic zwykły mic, solucja ze zwykłym tej modyfikacji jest umieszczona na elce.
  • Poziom 13  
    Swój głos słyszę w słuchawce ale osoba z którą rozmawiam mnie ne słyszy więc mikrofon jest dobry ale dlaczego druga osoba mnie nie słyszy??
  • Poziom 10  
    Mam taki sam problem dokladnie w motoroli v3x i nie wiem co z tym fantem zrobic tylko ze u mnie mikrofon zdech po unlocku i zrobionym testpoincie ale slysze glos w sluchawce wiec nie mam pojecia o co moze chodzic :-( Jakies solucje?
  • Poziom 19  
    Nei wiem dlaczego wywaliło punkty za to. Zaznaczyłem że rezygnuje z prowizji. W razie czego pisz to prześle na poczte.
  • Warunkowo odblokowany
    Jeżeli głos nie wychodzi poza telefon, te nie będzie uszkodzony mikrofon. Musisz szukać gdzie indziej.
  • Poziom 10  
    Tak smarclip uzylem do unlocka ale takze zmienilem softa usb smartem w zwiazku z tym powatpiewam ze to soft. Zreszta uzylem mikrofonu jako masy do testpointa moze to to :-) ? Jest to mozliwe ze to spowodowalo ze padl ?
  • Poziom 13  
    problem został rozwiązany następująco. Zrobiłem połączenie mikrofonu i rezystora 4,7ohma i wlutowałem zamiast oryginalnego mikrofony.
    MOTOROLA V3 po zalaniu nie działa mikrofon.
    Dzięki za wszelką pomoc.
    temat zamykam