Witam !
Mam otrzymać z Niemiec TV " LOEWE Calida - 5055 " .
Na jakim jest on schassis zbudowany ?
Ponoć jest takie uszkodzenie ; włącza się ekran niebieski z liniami powrotu i po chwili się TV wyłącza .
Pozdrawiam !
Mam otrzymać z Niemiec TV " LOEWE Calida - 5055 " .
Na jakim jest on schassis zbudowany ?
Ponoć jest takie uszkodzenie ; włącza się ekran niebieski z liniami powrotu i po chwili się TV wyłącza .
Pozdrawiam !