Witam po wymianie trafa tv ruszył ale obraz jest czarno biały osd jest kolorowe telegazeta też wszystko wydaje sie byc w porzadku ale tv ma blok cyfrowy i tam chyba cos śiedzi nie mam schematu pomóżcie!!!!!!!
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam