Dostałem od znajomego karte Sim Plus'a i problem w tym że on zapomniał kodu pin a kod puk gdzieś zapodział. Czy jest jakaś możliwość aby złamać ten kod pin , jakimś programem, lub w inny sposób ( w ostateczności pójde do plus'a, ale chciałbym sam to zrobić) . Uprzedam że karta nie jest kradziony jakby kto pytał
Mógłby mi ktoś pomóc?