Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Kabelek do Blaupunkta GTA 470

Myrek1 13 Oct 2006 01:25 1097 8
    Myrek1
    Level 23  
    Mam wzmaka Blaupunkt GTA 470 (400w rms, 800max). Wyczytałem, że powinienem do niego kupić kabel zasilający 20mm2, ale mi bardziej odpowiada cena 10mm2 http://www.allegro.pl/item133567735_super_kabel_zasilajacy_10mm2.html :) Czy taki wystarczy?
    Nie mam aż takich zapędzeń, żeby ostro watować sprzęt, może te kabelki będą ok? Cena 20mm2 skutecznie mnie odstrasza...
    Co strace jeśli wezme kable 10mm, zamiast 20mm?

Aha, do wzmaka podłączone są Hertze DSK 165 + sub na STX AP (lubi troszkę pociągnąć KW ;) )

Tylko proszę, bez kłótni jak miało to miejsce w jednym z tematów ;)
    link2jack
    Level 18  
    o tym linku ktory podales była mowa w tamtym poscie w ktorym jak pisesz była "kłótnia". Wiec sprawdz sobie ceny kabli nawet 10mm^2 i porownaj z tą ceną. Moim zdaniem kabel 10mm^2 to minimum. Osobiscie wziąlbym 16mm^2. Ale napewno nie 10mm^2 za 3,50zł...
    Ale wybor nalezy do Ciebie...
    lukkil
    Level 20  
    link2jack wrote:

o tym linku ktory podales była mowa w tamtym poscie w ktorym jak pisesz była "kłótnia". Wiec sprawdz sobie ceny kabli nawet 10mm^2 i porownaj z tą ceną. Moim zdaniem kabel 10mm^2 to minimum. Ale napewno nie 10mm^2 za 3,50zł...

zgadzam sie z ta opinia..tez brałbym 16mm2..kolega powyzej dobrze radzi..i wlasnie odpusc ten 'kabel' za 3,50pln..

Myrek1 wrote:

Tylko proszę, bez kłótni jak miało to miejsce w jednym z tematów

to byla rozmowa na poziomie, fajna dyskusja a nie tam zadna klotnia... :D

pozdro
    qscgu
    Level 34  
    nie obchodzi mnie co sobie piszą na innych stronach... forach itp. dla mnie to tylko niepoprawni marzyciele... poprawic jakosc dzwieku kablami zasilającymi... no dobre sobie...
    2 rezystory zawsze działają tak samo i dopoki nie mają dużej rezystancji to sie za bardzo nie grzeją ...
    a kup sobie i te 10mm2 choc jak na 400W to troche malo, osobiscie wzialbym te 16mm2 ofcoz o ile on ma rzeczywiscie ma 400W RMS... swoja drogą jak ktos ma zamiar sie ze mną wyklucac to odrazu prosze sobie darowac albo przedstawic fizyczny dowod na to ze sie myle a nie pier**** od rzeczy ze zmieniliscie kable zasilające i wam subwoofer zaczal lepiej grac[bez skrajnosci]... bo to zaden argument
    Myrek1
    Level 23  
    Thx.
    A gdzie najtaniej można kupić ten kabelek 16mm2?
    Misian@
    Level 27  
    Poszukaj na allegro... wez jakieś firmowe... Np. Dietza

Ja mam pod HPB1502 cak\ble z CarPowera i nie mam praie żaadnych spadków napięcia przy max wystrerowaniu

Pozdrawiam
    Misian@
    qscgu
    Level 34  
    jesli rzeczywiscie ma 16mm2 i rzeczywiscie jest miedziany to możesz brac spokojnie