logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Whirlpool AWT 5109 nie startuje po włączeniu – czy winny programator czy inny element?

sławek11 14 Paź 2006 21:47 2772 3
REKLAMA
  • #1 3117202
    sławek11
    Poziom 11  
    Posty: 11
    Ocena: 1
    Pralka Whirpool AWT 5109.Pralka po włączniu nie reaguje na żadnym programie.Sprawdziłem blokadę drzwi,wszystko w porządku tzn. blokada zwiera styki i dalej nic się nie dzieje.Czy to możliwe, że padł programator,a może coś tańszego? Z góry dziękuję za pomoc.
  • REKLAMA
  • #2 3117350
    eeban
    Specjalista AGD
    Posty: 6425
    Pomógł: 385
    Ocena: 1497
    Kostka silnika, szczotki, wiązka silnik- programator >>> do sprawdzenia.
  • REKLAMA
  • Pomocny post
    #3 3119471
    jmk
    Poziom 28  
    Posty: 1182
    Pomógł: 101
    Ocena: 328
    Sprawdź przekaznik na płycie głównej, zasilanie do sterowania dochodzi ale przekźnik nie podaje dalej bo wypalne połączenie jednej końcówki przekaźnika z płytą główną- miałem tak w AWM 5100.
    Wystarczy oczysić i porządnie polutować i spoko.
    Trzeba porozbierać programator z zatrzaskami na obudowie, trzeba popatrzeć żeby nie połamać zaczepów.
  • #4 3119601
    sławek11
    Poziom 11  
    Posty: 11
    Ocena: 1
    Dzięki za podpowiedzi. Jak tylko znajdę chwilę to sprawdzę przekaźnik , tym bardziej, że zauważyłem ,żę pralka próbuje spuszczać wodę przez kilka sekund mimo że nic przy niej nie robię. Pozdrawiam.
REKLAMA