Pralka Whirpool AWT 5109.Pralka po włączniu nie reaguje na żadnym programie.Sprawdziłem blokadę drzwi,wszystko w porządku tzn. blokada zwiera styki i dalej nic się nie dzieje.Czy to możliwe, że padł programator,a może coś tańszego? Z góry dziękuję za pomoc.