sciagnij http://simlock.gsm-support.net/usr/usr-gsm-support.exe i tam masz w zakładce pare programow do mitshubishi , kabel z zew. zasilaniem ( pinouty znajdziesz w google )
albo sciagnij sobie vygisa , przynajmiej bedziesz mial wieksze prawdopodobienstwo ze nie uwalisz