Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Centralny zamek Cordoba 98

cerzam 16 Paź 2006 12:21 2300 5
  • #1 16 Paź 2006 12:21
    cerzam
    Poziom 10  

Witam! W seacie cordobie 98 rok mam oryginalny centralny zamek i pilota w kluczyku. Z klucza działa wszystko ok - wszystkie drzwi sie zamykają otwierają, Z pilota niestety nie. Programowałem go "mrygnał 5 razy" tak jak w instrukcji ale niestety dalej pilot nie działa. Jak myslicie co moze być przyczyną?

0 5
  • #2 16 Paź 2006 22:18
    Zmacio
    Specjalista - Alarmy Stacjonarne

Opisz jak próbowałeś go programować, bo napisałeś tylko część procedury. Może jest niepełna?

0
  • #3 16 Paź 2006 22:49
    cerzam
    Poziom 10  

Właczyłem zapłon na krócej niż 5 sek, wyjałem kluczyk ze stacyjki, nacisnałem przycisk zamykający, nacisnałem przycisk otwierający 3 razy, puściłem przycisk zamykający. I niestety nic!

Jeżeli bym zanalazł jakiegoś drugiego uzywanego pilota to też musi być z 98 roku? I tylko z cordoby? Z Vw będzie pasował?

0
  • #4 17 Paź 2006 00:24
    Zmacio
    Specjalista - Alarmy Stacjonarne

Pasował by ze starego VW. O ile mi wiadomo to tylko VW Sharan i dostawczaki miały takie piloty. Może nie warto bawić sie w tego pilota tylko zamontować coś nowego z płytkami pod VW.

Dodano po 2 [minuty]:

Jeszcze Ibiza ma takiego pilota. Na pewno masz go w rękojeści nie.

Dodano po 1 [minuty]:

Wówczas opcja z płytkami pod VW nieaktualna

Dodano po 1 [minuty]:

Zrób zdjęcie płytki z obu stron i dawaj je tu, a wtedy pomyślimy co dalej.

0
  • #5 17 Paź 2006 18:53
    cerzam
    Poziom 10  

Juz sobie kupiłem na allegro dodatkowy sterownik z pilotami. Moze mi ktos podpowie gdzie co podłączyć i w którym miejsu.

2
  • #6 18 Paź 2006 08:41
    xwit
    Poziom 33  

Znów allegro.Napisz co to za sterownik a co do podłączeń w samochodzie to masz wszystko na elektrodzie poszukaj.

0