Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nowa platforma satelitarna N- ka

16 Paź 2006 17:22 2407 6
  • Poziom 38  
    Od 12.10.br uruchomili te telewizje, mam w zwiazku z tym kilka pytan.
    1-Podobno tuner nie przesyla sygnalu po HDMI jak telewizor ( lub inny odbiornik : DVD, komp...) nie potwierdzi zgodnosci standardu?
    2- tunr nie podiada zlacza EURO , wiec nie mozna odbierac na telewizorach starszych typow
    3- nie ma tym samym gniazda w.cz. dla jeszcze starszych TV.
    4- jak przesylany jest sygnal po HDMI to nie dziala COMPONENT.

Zatem jaki telewizor trzeba miec aby nie bylo problemow z odbiorem?
  • Poziom 26  
    Gdzie uzyskałeś takie informacje, najlepiej skontaktuj się z obsługa telewizji n skype:nkontakt,
    nie wydaje mi się aby tak było. poza tym zobacz dokładnie na stronie.
  • Poziom 38  
    Nieco post "dedopla" mi wyjasnil. Nasunelo mi sie jeszcze jedno: moze ktos wyjasnic co to takiego : protokol HDCP ?

A gdzie jest strona N-tv ?
  • Poziom 2  
    brofran napisał:
    Od 12.10.br uruchomili te telewizje, mam w zwiazku z tym kilka pytan.
    1-Podobno tuner nie przesyla sygnalu po HDMI jak telewizor ( lub inny odbiornik : DVD, komputer...) nie potwierdzi zgodnosci standardu?
    2- tunr nie podiada zlacza EURO , wiec nie mozna odbierac na telewizorach starszych typow
    3- nie ma tym samym gniazda w.cz. dla jeszcze starszych TV.
    4- jak przesylany jest sygnal po HDMI to nie dziala COMPONENT.

Zatem jaki telewizor trzeba miec aby nie bylo problemow z odbiorem?

Wsztstko co tu powiedziałeś to same głupoty ;p 9prócz punktu 3 bo rzeczywiście wejścia zwykłego antenowego na stare TV nie ma) zapraszam na www.ntv.cba.pl i http://hdtvpolska.com a skąpa strona n to www.n.pl

Shemat tyłu dwóch dekoderó 9wbref pozorom mają takie same wymiuary tylko shemat źle troszke zrobiony) jak widać jeden ma wejścia na dwa konwentery (dorzucom Twin).

(sory za błędy ort. ale mi się spieszy do szkoły)
  • Poziom 26  
    HDCP

To skrót od określenia High-bandwidth Digital Content Protection (ochrona cyfrowych treści) i jest programem zainicjowanym przez Intela, który został opracowany razem z Silicon Image. Producenci biorący udział w programie muszą płacić roczna opłatę w wysokości $15,000 i opłatę od urządzenia wynoszącą $0.005. System ten w przeciwieństwie do systemów nastawionych na ochronę przed kopiowaniem, ma na celu ochronę praw autorskich plików multimedialnych. Oznacza to, że protokół ten zapewnia kodowanie zawartości high-definition np. HD-DVD, Blu-Ray, i zabezpieczenie przed kopiowaniem MPEG-2 na każdym etapie transmisji. HDCP gwarantuje, że zawartość high-definition może być przesyłana przez cyfrowy interfejs taki jak HDMI czy DVI. Wiele informacji można znaleźć w dokumentach wydanych przez Microsoft: Protected Video Pathway - Output Protection Management (PVP-OPM).

więcej na
    http://www.benchmark.pl/r.php?file=http://www...hmark.pl/artykuly/technika/HDCP/strona-1.html