Monitor 21" jak w temacie.
Objawy: Boczne krawędzie obrazu poszarpane. W miejscach gdzie zniekształcenia na bokach widać mocniej widoczne również zniekształcenie przebiegające poziomo prez cały obraz. Takich linii pojawia sie kilka w ciągu sekundy. Rozdzielczość, odświerzanie, jasność i nasycenie w zasadzie nie maja na to wpływu. Jedynie zmiana szerokości obrazu nieznacznie (z tym, że wcale nie jest tak, że np im wężej tym lepiej).
Co może być przyczyną?
Zdążyłem przelutować połowe płytki (tej gdzie sa tranzystory od odchylań) polując na ewentualne zimne luty.
Czytałem, że w tych modelach umiera IC007 (CXA2043) czy czeka mnie aż tak czarny scenariusz czy jest nadzieja, że to coś tańszego?
Objawy: Boczne krawędzie obrazu poszarpane. W miejscach gdzie zniekształcenia na bokach widać mocniej widoczne również zniekształcenie przebiegające poziomo prez cały obraz. Takich linii pojawia sie kilka w ciągu sekundy. Rozdzielczość, odświerzanie, jasność i nasycenie w zasadzie nie maja na to wpływu. Jedynie zmiana szerokości obrazu nieznacznie (z tym, że wcale nie jest tak, że np im wężej tym lepiej).
Co może być przyczyną?
Zdążyłem przelutować połowe płytki (tej gdzie sa tranzystory od odchylań) polując na ewentualne zimne luty.
Czytałem, że w tych modelach umiera IC007 (CXA2043) czy czeka mnie aż tak czarny scenariusz czy jest nadzieja, że to coś tańszego?