Niestety, zawiozłam silnik do serwisu i tam stwierdzono że zarówno szczotki jak i tachometr są sprawne. Podejrzenie padło na elektronikę lub awarię całego silnika. Chyba bez wizyty w serwisie z całą pralką się nie obejdzie

. Z tym że uprzedzono mnie że jeśli to elektronika to koszt wyniesie ok 400 zł a jeśli silnik to jeszcze więcej

. Czy to wogóle warto? Czy lepiej kupić nową pralkę