Witam od kilku dni borykam sie z ''malymi'' prblemami windosowskimi, a wiec:
(mam kerio 4.2.3, i noda)
-zrobiem formata i wgrlem win profesional, i od razu po wgraniu xp wyskoczyl mi komunikat,''usluga poslaniec'' przeskanuj rejestr czy cos takiego, a po tym caly czas wyskakiwal blad '' generic host process for win32'' i
zastosowalem sie do wszystkich latek i porad zwiazanym z tym bledem, ale nie pomoglo.... wiec format komputera jeszcze raz zrobilem.
Po wgraniu innej wersji windowsa xp prof, wyskoczylo okienko ''zdalne wywolanie procedur RPC''
wyczytalem ze to msblast.exe ale czegos takiego nie znalazlem w procesach ani przez skanowanie roznymi programami, wylaczylem usluge ''zdalne wywolanie procedur RPC'' wgralem latki i narazie jest OK...ale co to powoduje??
(mam kerio 4.2.3, i noda)
-zrobiem formata i wgrlem win profesional, i od razu po wgraniu xp wyskoczyl mi komunikat,''usluga poslaniec'' przeskanuj rejestr czy cos takiego, a po tym caly czas wyskakiwal blad '' generic host process for win32'' i
zastosowalem sie do wszystkich latek i porad zwiazanym z tym bledem, ale nie pomoglo.... wiec format komputera jeszcze raz zrobilem.
Po wgraniu innej wersji windowsa xp prof, wyskoczylo okienko ''zdalne wywolanie procedur RPC''
wyczytalem ze to msblast.exe ale czegos takiego nie znalazlem w procesach ani przez skanowanie roznymi programami, wylaczylem usluge ''zdalne wywolanie procedur RPC'' wgralem latki i narazie jest OK...ale co to powoduje??