Otóż mam nastepujacy problem:
posiadam Xp home sp 3 i co kilka godzin wyswietla mi sie okienko z błędem
http://www.olesno.pl/~pablo/xp/rpc.jpg
i komputer wyłącza się automatycznie. Wiem jak to obejść wystarczy wpisać shutdown -a ale jak to usunąć?
Dużo o tym czytałem ale sp 3 powinien zabezpieczac przed tym wirusem. Mam avasta ktory nic nie wykrywa nie wiem co robić. Format bie wchodzi w gre.
Zmień sposób wklejenia grafiki: https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1043840.html
[jankolo]
posiadam Xp home sp 3 i co kilka godzin wyswietla mi sie okienko z błędem
http://www.olesno.pl/~pablo/xp/rpc.jpg
i komputer wyłącza się automatycznie. Wiem jak to obejść wystarczy wpisać shutdown -a ale jak to usunąć?
Dużo o tym czytałem ale sp 3 powinien zabezpieczac przed tym wirusem. Mam avasta ktory nic nie wykrywa nie wiem co robić. Format bie wchodzi w gre.
Zmień sposób wklejenia grafiki: https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1043840.html
[jankolo]