Witam wszystkich
mam stary telefon kom. nokia 3510i i potrzebuję do niego wgrać polskie oprogramowanie( nie . Czy mogę zrobić to sam? Jeśli tak to w jaki sposób i co mi będzie potrzebne (nie ma polskiego menu)
Czekam na jakieś rady.
Pozdrawiam
mam stary telefon kom. nokia 3510i i potrzebuję do niego wgrać polskie oprogramowanie( nie . Czy mogę zrobić to sam? Jeśli tak to w jaki sposób i co mi będzie potrzebne (nie ma polskiego menu)
Czekam na jakieś rady.
Pozdrawiam