logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Jak samodzielnie wgrać polskie oprogramowanie do Nokii 3510i – wymagane narzędzia

grzesiu 19 Paź 2006 14:54 1221 3
REKLAMA
  • #1 3132195
    grzesiu
    Poziom 11  
    Posty: 10
    Witam wszystkich
    mam stary telefon kom. nokia 3510i i potrzebuję do niego wgrać polskie oprogramowanie( nie . Czy mogę zrobić to sam? Jeśli tak to w jaki sposób i co mi będzie potrzebne (nie ma polskiego menu)
    Czekam na jakieś rady.
    Pozdrawiam
  • REKLAMA
  • #2 3132599
    przemrtv
    Poziom 22  
    Posty: 687
    Pomógł: 44
    Ocena: 22
    Witam, aby wgrać polski język musisz mieć chociaż flasher LP2002 (koszt z kablami ok.100zł). Zwykłym kablem tego nie zrobisz. Flesze są ogólnie dostępne. Pozdrawiam!
  • REKLAMA
  • #3 3134792
    grzesiu
    Poziom 11  
    Posty: 10
    Dziękuję za rade.
    Myśle że prościej będzie jak zgloszę sie do magika od telefonów i pewnie będzie taniej
    Dzięki jeszcze raz
    Uważam temat za zamknięty
    Pozdrawiam
    Grzegorz
  • #4 3135895
    Jack14
    Poziom 38  
    Posty: 3515
    Pomógł: 320
    Ocena: 175
    Jeśli się tym nie zajmujesz "masowo" to to rozwiązanie będzie najlepsze.

    ps

    jeśli temat uważasz za zamknięty to go zamknij (żółta kłódeczka na dole).
REKLAMA