logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Pralka AMICA WMS 1062 M - nabiera i wypuszcza wodę, silnik nie działa

Kazimierz D 14 Lip 2003 22:26 2792 5
REKLAMA
  • #1 288853
    Kazimierz D
    Poziom 1  
    Posty: 1
    Pralka jednoczesnie nabiera i wypuszcza wode. Program idzie dalej. Silnik się nie obraca.
    Za wszelkie pomocne podpowiedzi z gory dziekuje.
    Pozdrawiam Kazimierz.
  • REKLAMA
  • #2 290094
    POL02
    Specjalista AGD
    Posty: 2596
    Pomógł: 180
    Ocena: 549
    Witam.
    Sprawdz sillnik w szczególności szczotki.
  • REKLAMA
  • #3 290152
    Erazor
    Poziom 13  
    Posty: 60
    Ocena: 3
    Ja bym raczej postawił na hydrostat,tak na marginesie też mam taką pralke jest super,powodzena podczas naprawy.
  • REKLAMA
  • #4 1201290
    odoj
    Poziom 11  
    Posty: 12
    Ocena: 4
    sprawdz moduł pod przekaznikami moga byc tak zwane zimne luty
    miałem taki sam problem ,polutowałe i pralka działa
  • REKLAMA
  • #5 1201425
    Paw_el

    Specjalista AGD
    Posty: 3503
    Pomógł: 592
    Ocena: 1551
    odoj napisał:
    sprawdz moduł pod przekaznikami moga byc tak zwane zimne luty
    miałem taki sam problem ,polutowałe i pralka działa

    Witam.
    Spójrz na datę tematu, jeśli kol.Kazimierz D czekał by do tego czasu to zasypałyby go sterta rzeczy do prania i tak by nie widział Twojej podpowiedzi. :lol:
    Konto firmowe:
    Naprawa Pralek Automatycznych Zmywarek
    Poznańska 46, Kalisz, 62-800 | Tel.: 62 XXXXXXX (Pokaż)
  • #6 1924184
    wujeksamozlo
    Poziom 1  
    Posty: 1
    Witam,

    Ja w takiej sprawie. Potrzebuję taki silnik do takiej pralki Amica. Gdzie moge kupić taki silnik? Gdzie go dostać?
REKLAMA