Pralka jednoczesnie nabiera i wypuszcza wode. Program idzie dalej. Silnik się nie obraca.
Za wszelkie pomocne podpowiedzi z gory dziekuje.
Pozdrawiam Kazimierz.
Za wszelkie pomocne podpowiedzi z gory dziekuje.
Pozdrawiam Kazimierz.
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamodoj napisał:sprawdz moduł pod przekaznikami moga byc tak zwane zimne luty
miałem taki sam problem ,polutowałe i pralka działa