Mam pytanie jak w temacie. Jak najlepiej ustawić prędkości wysyłania i pobierania, porty i inne ustawienia, żeby uzyskać jak najlepszą prędkość ściągania:?:? Internet dostarcza mi telewizja kablowa prędkość 750kb/s (symetryczne), na jednym połączeniu mam 2 kompy.
Proszę o odpowiedź
Proszę o odpowiedź