Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Czy się da coś takiego zrobić???(pytanie z ciekawości)

22 Paź 2006 19:26 1581 3
  • Poziom 15  
    Przeglądając Kity avt z myślą natrafienia czegoś przydatnego do budowy miksera natrafiłem na: Odtwarzacz CD który odtwarza muzykę bez kompa:))
    No i teraz moje pytanie:

Czy da się zrobić tak jak jest to w DJ-skich odtwarzaczach że można przesuwać płytę do przodu i do tyłu??

Gdyby się dało to mógłbym kupić ten układ mam kilka odtwarzaczy cd nie potrzebnych:))
  • Poziom 20  
    Raczej sie nie da, bo płyta obraca sie dużo szybciej niż w gramofonie, a do tego czytnik mógł by tracić scieżke, gdybyś ruszał płytą.
  • Poziom 42  
    antrykot napisał:
    Raczej sie nie da, bo płyta obraca sie dużo szybciej niż w gramofonie, a do tego czytnik mógł by tracić scieżke, gdybyś ruszał płytą.

Kolego :D:D:D:D:D:D:D:D:D, tak tylko można skomentować

Jest możliwe, ale dość trudno to zrealizować.
    Paro krotnie o to pytano - ale raczej nie nikomu się nie będzie chciało to zrealizować.

A to cofanie "przód/tył" to chyba chodziło o "cyfrowy scratch", lepiej aby odtwarzacz miał pitch (master tempo) czyli możliwość zwalniania /przyspieszania płyty (bez utraty tonacji)
  • Poziom 15  
    widziałem układ dzięki którym można zwalniać lub przyśpieszać płyte... o takie coś chodzi jeżeli jeszcze gdzieś go zobacze to go tu umieszczę

Dodano po 5 [godziny] 38 [minuty]:

http://sklep.avt.com.pl/go/_info/?id=32692 to jest ten sterownik tego cd:))