Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

problem z centralnym w kluczyku

pawlo01 24 Oct 2006 14:19 3375 3
    pawlo01
    Level 10  
    Witam
    Mam taki problem posiadam peugeot 406 posiada w kluczyku centralny zamek.Od poczatku byly male problemy z zamykaniem i otwieraniem raz zamykal za pare dni juz nie wiec otwieralem kluczyk poruszalem blaszkami i byl spokoj na 2 dni i znow nie otwieral i ta sama operacje przeprowadzalem chociaz bylo to meczace .Ostatnio kolega powiedzial ze to przez wilgoc raz lapie raz nie wiec wzielem suszarke i go wyszuszylem lapal pieknie ale chwila i przestawal wiec go polozylem blisko kaloryfera jak sie nagrzal bylo oki ale jak ostyg to juz nie nawet otwieranie i ruszanie blaszkami nie pomagalo wiec myslalem ze to baterie słabe sa chociaz mialy 2 miechy wiec je wymienilem na nowe i zadzialał ale tylko 3 razy i od tej pory wogóle nie reaguje jest to pilot radiowy baterie sprawdzilem i sa dobre co mam robic bo mnie juz szlak trafia koledzy pomóżcie !!!!!!!!!!!!!!pozdrawiam
  • Helpful post
    Zdzicho
    Level 25  
    Objawy wskazują na "zimny lut". Obejżyj dokładnie płytke przez szkło powiększające.
    spicy black
    Level 10  
    Witam.W moim pilocie odpadł maleńki element z płytki i przez to central przestał działac.Proponuję autorowi sprawdzić czy nie wystąpił podobny problem. W tej chwili w moim aucie(Peugeot Partner)centralny normalnie działa ale tylko z kluczyka.Przy okazji,może ktoś kto ma partnera(mój jest z '98r.) mógłby otworzyć swojego pilota i napisać co to za część(zaznaczyłem na zdjęciu) i jakie ma parametry.Może być precyzyjne zdjęcie na podstawie którego elektronik będzie wiedział co ma przylutować.Dziękuje za pomoc.
    problem z centralnym w kluczyku problem z centralnym w kluczyku