Witam.
TV po włączeniu brak głosu i obraz zwężony. Wstawiłem czystą pamięć, ustawiłem opcje i TV działa. Problem w tym, że po włączeniu pojawia się AV2. TV, który naprawiam ma tylko jedno wejście euro. Dopiero ponowne naciśnięcie klawisza wyboru programu powoduje włączenie TV.
Podejrzewam, że źle ustawiłem opcje.
TV po włączeniu brak głosu i obraz zwężony. Wstawiłem czystą pamięć, ustawiłem opcje i TV działa. Problem w tym, że po włączeniu pojawia się AV2. TV, który naprawiam ma tylko jedno wejście euro. Dopiero ponowne naciśnięcie klawisza wyboru programu powoduje włączenie TV.
Podejrzewam, że źle ustawiłem opcje.