Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Kodowanie alarmu Cobra > Jak ?

31 Oct 2006 19:21 3438 5
  • Level 10  
    Witam

Musiałem zmienić baterie w pilotach od alarmu i teraz centralka ich nie widzi, z tego co wyczytałem to musze je wkodować na nowo, problem polega na tym że mam stary model Cobry, który ma pilota jednoprzyciskowego, a wszystkie instrukcje kodowania jakie znalazłem dotyczą Cobr z pilotami dwuprzyciskowymi
    Poniżej zdjęcia centralki (może coś pomogą)

Please Help Me
  • Level 26  
    Zrób fotę pilota, to może coś wymyślimy.
  • Level 10  
    Zdjęcia pilota:

Spód:

Góra (w miejscu dziury była zaślepka):

Otwarty:
  • Level 26  
    Kurcze, to jest zabytek ze stałym kodem. Spróbuj z tymi mikroprzełącznikami. Przełącz w pozycję ON i naciśnij ze dwa razy na pilota. Musisz próbować z każdym z przełączników, które są aktualnie w pozycji OFF. Czyli metoda prób i błędów. Nic bardziej już nie zepsujesz. Jeśli by nie działało spróbuj tak samo, tylko, że przy załączonej stacyjce. Po każdej próbie przełącznik ustaw z powrotem w pozycji OFF.
    Możesz jeszcze spróbować synchronizacji, tylko nie wiem czy przy tych pilotach to działa. Wyciągnij baterię, naciśnij na przycisk w pilocie dla rozładowania pozostałych ładunków elektrycznych, wsadź z powrotem baterię do pilota w pobliżu alarmu i naciśnij parę razy na przycisk pilota.
  • Level 10  
    Dzięki, popróbuje jutro, mam nadzieję że któraś z tych metod zadziała :)
  • Level 10  
    Niestety nie pomogło nic z tego co napisałeś :(
    Dzięki za dotychczasową pomoc
    Jak byś miał jakies jeszcze pomysły to proszę napisz