Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kodowanie alarmu Cobra > Jak ?

31 Paź 2006 19:21 3255 5
  • Poziom 10  
    Witam

Musiałem zmienić baterie w pilotach od alarmu i teraz centralka ich nie widzi, z tego co wyczytałem to musze je wkodować na nowo, problem polega na tym że mam stary model Cobry, który ma pilota jednoprzyciskowego, a wszystkie instrukcje kodowania jakie znalazłem dotyczą Cobr z pilotami dwuprzyciskowymi
    Poniżej zdjęcia centralki (może coś pomogą)

Please Help Me
  • Specjalista - Alarmy Stacjonarne
    Zrób fotę pilota, to może coś wymyślimy.
  • Poziom 10  
    Zdjęcia pilota:

Spód:

Góra (w miejscu dziury była zaślepka):

Otwarty:
  • Specjalista - Alarmy Stacjonarne
    Kurcze, to jest zabytek ze stałym kodem. Spróbuj z tymi mikroprzełącznikami. Przełącz w pozycję ON i naciśnij ze dwa razy na pilota. Musisz próbować z każdym z przełączników, które są aktualnie w pozycji OFF. Czyli metoda prób i błędów. Nic bardziej już nie zepsujesz. Jeśli by nie działało spróbuj tak samo, tylko, że przy załączonej stacyjce. Po każdej próbie przełącznik ustaw z powrotem w pozycji OFF.
    Możesz jeszcze spróbować synchronizacji, tylko nie wiem czy przy tych pilotach to działa. Wyciągnij baterię, naciśnij na przycisk w pilocie dla rozładowania pozostałych ładunków elektrycznych, wsadź z powrotem baterię do pilota w pobliżu alarmu i naciśnij parę razy na przycisk pilota.
  • Poziom 10  
    Dzięki, popróbuje jutro, mam nadzieję że któraś z tych metod zadziała :)
  • Poziom 10  
    Niestety nie pomogło nic z tego co napisałeś :(
    Dzięki za dotychczasową pomoc
    Jak byś miał jakies jeszcze pomysły to proszę napisz