TV jak wyżej, pali tranzystor lini po czasie. Podstawiony dławik 5420, tranzystor 7421, transoptor 7420, dioda 6426, kondek 2420, rezystor 3426, podstawiony też blok odchylania, poprawiona płytka cewek (testowany na innym kineskopie żeby wykulczyć cewki). Przetwornica oczywiście zrobiona, wymienione elki, podstawione też trafo hv, napięcia prawidołowe, a BU dalej pali po czasie. Czy ktoś ma jakieś sugestie?? Z góry dziękuję i pozdrawiam.