mam wielką prośbe a zarazem pytanie gdzie w trójmieście (najlepiej w gdańsku) moge przestroić CB-C- MOBIL CONRAD przywiezione z niemiec !!!! działa tylko w fm a chce zeby działało w am-ach i normalnie mozna było rozmawiać ..... oczekuje na wasza pomoc... prosze o odpowiedż na m-eila .... piotrdzieciol(_at_)wp.pl
do moderatorów jeżeli ten post jest w złym miejscu prosze o przeniesienie go do właściwego ponieważ jestem początkującym na forum i niedokońca wszytsko wiem co gdzie i jak !!!
pozdrawiam i oczekuje na pilną pomoc
piotr
do moderatorów jeżeli ten post jest w złym miejscu prosze o przeniesienie go do właściwego ponieważ jestem początkującym na forum i niedokońca wszytsko wiem co gdzie i jak !!!
pozdrawiam i oczekuje na pilną pomoc
piotr