Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Cyfrowy polsat + katra sat

02 Lis 2006 08:23 1624 9
  • Poziom 13  
    Witam mam polsat cyfrowy i karte sat w komputeże czy da sie jakoś z tależa cyfry podciągnąć sygnał od kompa oczywiście polsat jest uzywany w telewizoże.
  • Poziom 27  
    Witam
    Warto po napisaniu postu sprawdzić pisownię bo wstyd robić takie błędy!!
    Pozdrawiam.
  • Poziom 33  
    sygnału z sat niemozna rozgałęziać potrzebny jest podwójny konwerter tzw. TWIN lub drugi talezyk z konwerterem single
  • Poziom 11  
    z jednego talerza jest to nie moziwe, pozatym talerz z konwenterem( antena) odbiera tylko sygnal, a dekoder go rozkodowywuje, wiec juz na sama logike wiadomo ze nie bedzies zmiec kluczy w kompie....chyba ze jakos podlaczysz do pc'ta karte z kluczami wtedy podlaczasz ten talezr do kompa i smiga:)
  • Poziom 29  
    mpiekacz napisał:
    Witam mam polsat cyfrowy i karte sat w komputeże czy da sie jakoś z tależa cyfry podciągnąć sygnał od komputera oczywiście polsat jest uzywany w telewizoże.

Masz polsat cyfrowy na tależu cyfry, czy 2 anteny?
  • Poziom 35  
    z tego co pisze to ma polsat na tależu po cyfrze i karte sat.
    Trzeba zrobić tak jak pisze kolega @gothye lub zastosować rozgałęznik sat ale bedzie mozliwość odbierania kanałów na dwóch tunerach równocześnie tylko z jednej polaryzacji,jeżeli jeden tuner przełączy się na inną polaryzacje to drugi tuner zostanie zablokowany.
  • Poziom 11  
    Najlepsze rozwiazanie to konwerter typu TWIN; mozesz podpiac niezależnie 2 tunery sat
  • Poziom 13  
    dowiedziałem sie ze są konwertery które wysyłają sygnał na 2 lub 4 dekodery
  • Poziom 33  
    na 2 to twin a na 4 dekotery to quad
  • Poziom 35  
    mpiekacz napisał:
    dowiedziałem sie ze są konwertery które wysyłają sygnał na 2 lub 4 dekodery

i co w związku z tym?