logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

K700i simlok - czy można zdjąć za pomoca zwykłego kabla?

wesol1818 02 Lis 2006 14:16 1305 9
REKLAMA
  • #1 3179486
    wesol1818
    Poziom 14  
    Posty: 153
    Ocena: 1
    Mam pytanie do starszych kolegów; Czy mozna zdjąc simloka za pomoca zwykłego kabla com? Jesli tak to prosze podac jakim moznna to programem zrobic i czy to jest bezpieczne?

    prosze o odp
  • REKLAMA
  • #2 3179603
    vip-serwis.com
    Poziom 15  
    Posty: 159
    Pomógł: 7
    Tak można programu poszukaj na elektrodzie :) jest na 100%,jak poszukasz to simlocka zrobisz.


    vip-serwis.com
  • REKLAMA
  • #3 3179605
    dudi-7
    Poziom 20  
    Posty: 536
    Pomógł: 28
    Ocena: 15
    Musisz przerobić an serwisowy.program np semc tool.wszystko jest uzyj opcji szukaj.
  • #4 3179615
    wesol1818
    Poziom 14  
    Posty: 153
    Ocena: 1
    zaraz bede szukał
    mam rozumiec ze programem semc tool?
  • #5 3179693
    1Paluch1
    Poziom 20  
    Posty: 466
    Pomógł: 11
    Ocena: 10
    Tak tym programikiem poszukaj dobrze bo duzo było na Forum o tym
  • #6 3179698
    wesol1818
    Poziom 14  
    Posty: 153
    Ocena: 1
    Znalazlem ale nigdzie nie ma prostego i zrozumiałego wyjasnienie jak zddjac simloka tym programem.
    Czy moze mi ktos to opisa? Jest to bezpieczne?
  • REKLAMA
  • #7 3179712
    tino2003
    Admin grupy GSM
    Posty: 23692
    Pomógł: 1971
    Ocena: 2085
    Odpalasz program, wybierasz model telefonu, zaznaczasz clear sp lock, klikasz de jobe i w tym momencie program zaczyna się komunikować z telefonem i trzeba będzie mu pomagać wciskając co chwilkę przycisk on w telefonie aby go zbootować. Oczywiście jest taka możliwość, że telefon po tym zabiegu będzie uszkodzony bo to jest program z niespodzianką.
    Nie lepiej udać się do komisu/serwisu i zapłacić 25zł. za usunięcie tego simlocka?
    pozdr
  • #8 3180261
    wesol1818
    Poziom 14  
    Posty: 153
    Ocena: 1
    Mam rozummiiec ze doradzacie mi abym tego nie robił tym programem- ale zawwsze tlefon jest martwy? sa jakies szanse ze mi sie uda? A jak tefon sie uszkodzi da sie go jeszcze naprawic?
  • REKLAMA
  • #9 3180376
    tino2003
    Admin grupy GSM
    Posty: 23692
    Pomógł: 1971
    Ocena: 2085
    Nie zawsze będzie martwy, ale raz na jakiś czas sie trafia. Naprawa oczywiście będzie możliwa ale znacznie droższa.
    pozdr
  • #10 3180385
    wesol1818
    Poziom 14  
    Posty: 153
    Ocena: 1
    A czy samemu bedziie mozna podniesc telefon?

Podsumowanie tematu

✨ Możliwe jest zdjęcie simlocka z telefonu Sony Ericsson K700i za pomocą zwykłego kabla COM i odpowiedniego oprogramowania, np. semc tool. Proces polega na uruchomieniu programu, wyborze modelu telefonu, zaznaczeniu opcji "clear sp lock" i rozpoczęciu komunikacji z telefonem, podczas której należy pomagać przez włączanie urządzenia. Metoda ta niesie ryzyko uszkodzenia telefonu, które może wymagać kosztownej naprawy. Alternatywnie zaleca się skorzystanie z usług serwisu lub komisu, gdzie zdjęcie simlocka kosztuje około 25 zł. Uszkodzenie telefonu nie jest regułą, ale zdarza się sporadycznie. Samodzielna naprawa po nieudanym zdjęciu simlocka jest możliwa, lecz trudniejsza i droższa.
Wygenerowane przez model językowy.
REKLAMA