Mam pytanie do starszych kolegów; Czy mozna zdjąc simloka za pomoca zwykłego kabla com? Jesli tak to prosze podac jakim moznna to programem zrobic i czy to jest bezpieczne?
prosze o odp
prosze o odp
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam