logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

(<<<)Potrzebuje schemat do sterowania mikroklimatem

szczypa19 06 Lis 2006 22:16 1943 2
REKLAMA
  • #1 3196024
    szczypa19
    Poziom 10  
    Posty: 19
    Witam!!!
    Mam problem ponieważ posiadam małą pieczarkarnie i potrzebuje sterownik mikroklimatu który ma tam istnieć. Na tym sterowniku żeby dało ustawić sie:
    -Wilgotność którą ma trzymać w pieczarkarni
    -Ustawioną temperaturę lub inne podobne parametry
    Dam przykład o co to chodzi:
    Ustawie na sterowniku 90% wilgotności i jeżeli wilgotność spadnie poniżej ustawionej poprzeczki włącza sie nawilżacz a gdy wilgotność osiągnie 90% to nawilżacz sie wyłącza i podobnie z temperaturą.
    Wiem że takie sterowniki są do kupna na różnych stronach ale są bardzo drogie jak na tą moją małą pieczarkarnie...
    Prosze o podanie mi schematu ideowego takiego sterownika jak coś takiego wykonać.

    P.S. Aha a może na przykład to być taki zwykły miernik wilgotności i komparator???-zamiast całego takiego sterownika.
    Pozdrawiam

    (<<<) (!) – ozdobniki ? [h]
  • REKLAMA
  • #2 3196249
    hefid
    Spoczywaj w Pokoju
    Posty: 15878
    Pomógł: 546
    Ocena: 6165
    Przeniosłem z: Schematu/instrukcji...
REKLAMA