Witam,
Zamierzam kupić sygnalizator SP-2. Widziałem jego dwie wersje, a mianowicie: w obudowie metalowej i plastikowej. Czy jest jeszcze jakaś różnica między nimi (np:głośność).
Czekam na informacje.
Pozdrawiam.
Zamierzam kupić sygnalizator SP-2. Widziałem jego dwie wersje, a mianowicie: w obudowie metalowej i plastikowej. Czy jest jeszcze jakaś różnica między nimi (np:głośność).
Czekam na informacje.
Pozdrawiam.