Mam problem z tv Funaj 21" a mianowicie przy przełączaniu programów wyłącza się na czuwanie.Także podczas odbioru przy słabszym sygnale wyłącza się.Może ktoś się spotkał z taką usterką.Nie jest to wina ani procesora TMP ani pamięci.Napięcia przetwornicy są prawidłowe.
poprawiłem tytuł [obcy7]
poprawiłem tytuł [obcy7]