nie działają mi dzwonki i nie mogę też dzwonić bo nie słysze co ktoś mówi. mnie słychać dobrze. na początku było tak że raz działało a raz nie a teraz już wcale nie działa. co z tym zrobić?????
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam