Witam , jak w temacie . Jak dotąd nie mogę w necie go znaleść lub jego zamiannika . Jest to sterownik silnika cd w wieży Tevion MCD 8000 .
Bardzo proszę o pomoc .
Pozdrawiam .
Bardzo proszę o pomoc .
Pozdrawiam .
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam