Witam!
Usterka objawia się następująco: w trybie 800x600 obraz pokrywa całą powierzchnię ekranu, a w trybie 1024x768 z lewej strony pojawia się czarny pas. Mniej więcej wygląda to tak:
Czy jest to kwestia ustawień i jak wejść w tryb serwisowy?
Pozdrowienia
Usterka objawia się następująco: w trybie 800x600 obraz pokrywa całą powierzchnię ekranu, a w trybie 1024x768 z lewej strony pojawia się czarny pas. Mniej więcej wygląda to tak:
Czy jest to kwestia ustawień i jak wejść w tryb serwisowy?
Pozdrowienia